کوماکس های تقلبی که نمونه کره ای ندارند

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

آرشیو مطالب

امکانات وب

اشتراک ایمیل

ارسال آهنگ جدید هرروز به ایمیلتان

دانلود آهنگ جدید در ایمیلتان :

لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید

برخی از آیفون تصویری های ساخت چین که در بازار به نام کوماکس کره به فروش می رسد حتی نمونه ی کره ای هم ندارد . در صورت مشاهده این محصولات بدانید بدون شک چینی و غیر اصل میباشد و از خرید این این محصولات بی کیفیت خودداری فرمائید .

آیفون تصویری که در مدل های CDV-4PNC , DPV-4PNC با نام کوماکس کره معرفی و به فروش می رسانند ساخت کشور چین و دارای کیفیت بسیار پایین و خدمات و گارانتی غیر معتبر و غیر مطمئن می باشد . این کالا هیچ نمونه ی کره ای ندارند و اگر این محصول را جایی دیدید بدون شک بدانید که متفرقه و ساخت چین میباشد .
آیفون تصویری CDV-70 , CDV-50 , CDV-70M 
این محصولات نیز مشابه کره ای ندارد و از کیفیت بسیار نامطلوبی برخورداز هستند و به دلیل نبودن قطعات و خدمات پس از فروش این کالا ، بعد از خرابی سیستم مجبور به تعویض آن هستید و هزینه های شما سوخت میشود . لطفا در هنگام خرید دقت فرمائید و هر کجا این دستگاه ها را مشاهده کردید بدانید که بدون شک چینی و بی کیفیت است .
  پنل های تصویری شبیه به عکس روبرو دارای ظاهری شبیه به پنل های تصویری کوماکس کره سری DRC-NUC میباشد با این تفاوت که در پنل های UC کوماکس کره در هر ردیف یک شاسی زنگ وجود دارد و در نمونه های غیر اصل و متفرقه در هر ردیف دو شاسی زنگ وجود دارد . هر کجا که این مدل از پنل های تصویری با طراحی روبرو دیدید و در هر ردیف دو شاسی زنگ داشت بدانید و مطمئن باشید که محصول غیر اصل و ساخت چین می باشد .

 در خرید خود دقت و محصولات کوماکس کره را تنها از مراکز مچاز و تنها با گارانتی 40 ماهه ی ایران کوماکس تهیه فرمائید . 

نویسنده : مدیریت سایت اس ام اس 91 بازدید : 0 تاريخ : دوشنبه 20 / 1 ساعت: 13:20
برچسب‌ها :

پر مخاطب ها

خبرنامه

عضویت

نام کاربري :
رمز عبور :