جزیره آشپزخانه، 10 ترفند برای استفاده بهتر از کانتر!

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

اشتراک ایمیل

ارسال آهنگ جدید هرروز به ایمیلتان

دانلود آهنگ جدید در ایمیلتان :

لطفا اول ایمیل تان .www نگذارید

آشپزخانه: همه افراد دوست دارند که در آشپزخانه شان کانتر و یا سطوح بیشتری داشته باشند تا بتوانند از آن استفاده بهتری ببرند. در این مطلب از ihome.ir تصمیم داریم راه هایی را به شما معرفی کنیم که با کمک آنها بتوانید از جزیره آشپزخانه تان استفاده های بیشتری ببرید و یا یک کانتر ساده را به یک جزیره بی نظیر تبدیل کنید. پی تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

مدل جزیره آشپزخانه

استفاده از جزیره به عنوان میز

شما می توانید با کمک جزیره آشپزخانه خود یک میز غذاخوری هم داشته باشید. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید می توانید یک کانتر دو کاره برای آشپزخانه تان ترتیب دهید که هم میزی برای صرف غذا باشد و هم جزیره آشپزخانه!

مدل جزیره آشپزخانه

استفاده از کانتر برای جدا کردن فضاها

همانطور که این تصویر هم به خوبی نشان می دهد شما می توانید با کمک یک مبل و صندلی کانتر و جزیره آشپزخانه تان را به وسیله ای برای جداسازی فضاها تبدیل کنید. با این کار فضای آشپزخانه و ناهارخوری تفکیک شده ای خواهید داشت.

مدل جزیره آشپزخانه

استفاده به عنوان میز صبحانه خوری

اگر حس می کنید که فضای مناسبی را ندارید که صبحانه خود را آماده کنید و آن را سرو نمایید این پیشنهاد را می دهیم که از کانتر و یا جزیره آشپزخانه تان استفاده کنید.

مدل جزیره آشپزخانه

استفاده از رنگ تیره یا خنثی

اگر می خواهید رنگ ها و طرح های متنوعی که در پس زمینه آشپزخانه تان به کار برده اید بیشتر دیده شوند می توانید جزیره آشپزخانه تان را به رنگ تیره مثل طوسی رنگ آمیزی کنید. همانطور که این تصویر هم نشان می دهد این کار نتیجه خوبی خواهد داشت.

مدل جزیره آشپزخانه

استفاده های خلاقانه از جزیره آشپزخانه

اگر جزیره و یا کانتر آشپزخانه شما آسیب دید و یا به هر دلیلی نخواستید از آن در جای همیشگی اش استفاده کنید می توانید آن را تعمیر کرده و تغییرات کمی در آن ایجاد کنید. حالا می توانید مثل این تصویر از آن به عنوان فضایی برای قرارگیری ظروف و لیوان ها استفاده نمایید. می توانید بر روی سطح کانتر خود شیشه قرار دهید تا جلوه بیشتری هم پیدا کند.

مدل جزیره آشپزخانه

افزایش کاربری فضای جزیره آشپزخانه

جزیره ای که در این تصویر مشاهده می کنید با لایه ی مرمری پوشانده شده است. علاوه بر آن شما می توانید سینک ظرفشویی را هم بر روی آن مشاهده کنید. شما هم می توانید برای جزیره آشپزخانه خود هم چنین کارهای هیجان انگیزی انجام دهید.

آشپزخانه جزیره

استفاده از جزیره آشپزخانه به عنوان کتابخانه

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید استفاده از کانتر و جزیره های قدیمی آشپزخانه می تواند با اندکی اغییر، بسیار کاربردی تر شود. کتابخانه ای که در این تصویر هست توانسته فضایی روستیک و زیبا را برای این خانه به ارمغان آورد.

مدل جزیره آشپزخانه

تزیین جزیره و کانتر آشپزخانه

کانتر آشپزخانه ای که در این تصویر مشاهده می کنید با کمک روش های مخصوص به خودش آراسته و زیبا شده است. اسن کار توانسته حال و هوای وینتیج را به این آشپزخانه هدیه دهد.

در ihome.ir بیشتر بخوانید: تزیین اپن آشپزخانه، روی کانتر چی بذاریم بهتره؟!

مدل جزیره آشپزخانه

فضاسازی جزیره آشپزخانه

اگر می خواهید می توانید با فضاسازی و افزایش فضای جزیره آشپزخانه تان وسایل بیشتری را درون آن گذاشته و یا به آن بیاویزید. دیدن این تصویر می تواند راهکار و ایده های زیادی را به شما بدهد.

مدل جزیره آشپزخانه

استفاده از رنگ های برجسته برای جزیره آشپزخانه

همانطور که در این تصویر کاملا پیداست، در آشپزخانه هایی که تماما به رنگ سفید هستند داشتن جزیره آشپزخانه ای با رنگ های برجسته تری مثل همین سبز می تواند جذابیت بسیاری داشته باشد.

برای اطلاع از به روزترین ایده های طراحی و دکوراسیون داخلی چشم از کانال تلگرام آی هوم بر ندارید!

منبع:housebeautiful| ترجمه شده در تحریریه وبسایت ihome.ir

نوشته جزیره آشپزخانه، 10 ترفند برای استفاده بهتر از کانتر! اولین بار در وبلاگ رسمی ihome.ir پدیدار شد.

نویسنده : مدیریت سایت اس ام اس 91 بازدید : 7 تاريخ : يکشنبه 3 / 4 ساعت: 20:20

فهرست وبلاگ